
Fotografia artystyczna, w moim rozumieniu jest punktem wyjścia
do każdego rodzaju, w ramach fotografii jako sztuki, twórczego
(w opozycji do odtwórczego) prezentowania rzeczywistości. Jest
odzwierciedleniem tego co gra mi w duszy, co miota moimi
zmysłami i rodzi się z emocji. Nie potrafię fotografować bez
emocji. Pewnie dlatego w wielu pracach odnajdziecie pierwiastek
szaleństwa, tak spójny z naturą twórcy, jak "harmonia" z
urzędnikiem, "dociekliwość" z prokuratorem i "posłuszeństwo" z
żołnierzem. Emocji tych nie da się zaszufladkować, powiedzieć
sobie- dzisiaj tworzę beznamiętnie, albo- nadszedł dzień w
którym z szuflady wyjmuję radość. Pewnie również dlatego ten
konkretny rozdział, jako jedyny, nie podlega żadnym zakazom ani
nakazom. Jest wolny...
|
KSZTAŁT
SZKOŁA LEADERÓW
MATKA
IGLOO PENITENCJARNE
GABINET CIENI
ŚWIATŁOCZUŁA UKŁADANKA
KAC
UPŁYW CZASU
BARWY MOJEGO MIASTA
KAWALEK WYOBRAZNI
KSZTAŁT CISZY
16 : 17
PATYCZAKI
BŁĘKITNE TARASY
CZASOPRZESTRZEN
POCZTOWKA Z WARSZAWY
DRZEWO ZYCZEN
NIESKALANE OBLICZE
NADCHODZĄ
WAMPIRY
PRZYJACIEL
|